Künye

İmtiyaz Sahibi
Ergin Karatepe
E-posta:blogevim@blogevim.net

Haber Editörleri / News Editors
Ergin Karatepe
İletişim E-posta: blogevim@blogevim.net

Ergin Karatepe
İletişim E-posta: blogevim@blogevim.net

Ergin Karatepe
İletişim E-posta: blogevim@blogevim.net

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ergin Karatepe
İletişim E-posta: blogevim@blogevim.net

Diğer Katkıda Bulunan Editörler:
blogevim.net için Ergin Karatepe

Mali Müşavir / Financial Advisor
Ergin Karatepe
blogevim@blogevim.net

Reklam / Advertise
reklam@blogevim.net

Barındırma / Hosting
Özel Hosting İnternet Hizmetleri

Yazılım / Software
Sitemizde wordpress altyapısı ile birlikte oHaber teması kullanılmaktadır.

İletişim / Contact
Adres: Onurlar Mh. No 841 Karabağlar/İZMİR
Telefon: 0232 383 91 XX
E-posta: iletisim@blogevim.net

YASAL UYARI: blogevim.net tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde blogevim.net’e aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. blogevim.net web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

blogevim.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili blogevim.net, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Neden Reklam Alıyoruz? İnternet Sitemizin Tek Gelir Kaynağı Reklamlardan Gelmektedir. Bu Sebeple İnternet Sitemizde Reklam Yayınlanmaktadır. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.