Oyun

Pubg Mobile Oyun İnceleme Nasıl Oynanır ?

PUBG mobile mevcut PUBC oyununun hem Android hem de IOS için geliştirilmiş mobil versiyonudur. Mobil versiyon yayınlandığı andan itibaren ise çok fazla beğenildi ve şuan milyonlarca kişi tarafından aktif olarak oynanmaktadır. Hatta bazı araştırmaların verilerine göre mobil versiyonun normal oyunu versiyonunu kullanıcı bakımdan geride bıraktığı görülebilmektedir.

PUBG mobile oyunu ise temel anlamda bir mücadele ve hayatta kalma mantığına dayalı ilerleyen bir oyun olarak tanımlanabilir. 100 oyunculuk ekiplerin sınırları belli bir oyun alanı içinde ki hayatta kalma mücadeleleri ise oyunun ana senaryosunu meydana getirmektedir. Oyunlar hem diğer oyuncularla mücadele etmektedirler hem de oldukça önemli olan kaynak eşyaları toplamaktadırlar.

Ayrıca oyun için hayatta kalmak için hem yeterli sayıda eşyaya sahip olmak hem de oyunu gerçekten belirli stratejilerle oynamak gerekmektedir. Aksi halde daha ilk anlarda oyuna öldürülerek veda etmek olası bir sonuç olabilir.

PUBG Mobile Oyun Stratejisi Nedir?

Bu oyunda ki ana amaç en son hayatta kalan oyuncu olmayı başarabilmektir yani 100 kişi içinde birinci olabilmek olarak da oyun stratejisi tanımlanabilir. Her mücadele ise belirli sayıda ki oyuncunun oyun alanının istedikleri bir noktasına atlamalarıyla başlıyor. PUBG mobile oyunu içinde zorluk dereceleri güçlendikçe ve seviyeler geçildikçe de doğal olarak daha fazla artıyor.

Yine oyuna ait en temel durumlardan bir tanesi de oyun alanı içinde kalma zorunluluğudur, bu alan dışına çıkan karakterin yaşam enerjisi azalır ve böylece oyunu kaybetme noktasına kadar gelir. Yine bir başka zor durum ise bu mevcut oyun sınırlarının geçen zamanla birlikte giderek küçülmesidir. Her açıdan bir strateji ve plan gerektiren bir oyun olan PUBG giderek çok daha fazla kişi tarafından da oynanmaya devam edilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Neden Reklam Alıyoruz? İnternet Sitemizin Tek Gelir Kaynağı Reklamlardan Gelmektedir. Bu Sebeple İnternet Sitemizde Reklam Yayınlanmaktadır. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.