Dizi ve Film

Mutlaka İzlemeniz Gereken Beş Yabancı Dizi

Özellikle boş zamanları değerlendirmenin en iyi yollarından bir tanesi dizi izlemektir. Her zevke uygun farklı tarzlarda diziler yapılmaktadır. Dizi severlerin mutlaka izlemesi gereken beş diziden şu şek ilde bahsedebiliriz:

1. La Casa de papel
Son dönemin en popüler dizileri arasında gösterilmektedir. Hem dünyada hem de ülkemizde severek izlenmektedir. Konusu büyük bir soygun için bir araya gelmiş sekiz kişinin yaptıkları planları ve polisten kaçışlarını bizlere anlatmaktadır. Aksiyon severlerin muhakkak izlemesi gereken bir dizidir.

2. Narcos
Dünyanın en ünlü uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar‘ın hayatından esinlenerek yapılan bu dizi bütün dünyada severek izlenmektedir. Kolombiya’nın uyuşturucu mafyalarını ve bunlar arasında geçen olayları anlatan dizi soluksuzca izleyenleri ekrana kitlemeyi başarmaktadır. Aksiyon dolu bu diziyi sizlerde beğenerek izleyeceğinizi emin olabilirsiniz.

3. Breaking Bad
ABD’de yapımı olan bu dizi içerisinde geçen dram ile izleyiciyi ekran başına kitlemeyi başarmıştır. Kimya öğretmeni olan kanser hastası bir adamın kalan kısa ömründe ailesinin hayatını garantiye alabilmek adına yaptıklarını anlatmaktadır. Çok zeki bir adam olan Walter White ailesi için kalkıştığı bu yolda pek çok farklı kötü şey ile karşılaşmaktadır. Bir öğretmenin gelebileceği noktayı dram halinde izleyiciye aktarmayı başarmış bir dizidir.

4. Friends
On yıl sürmüş olan bu dizi New York’ta yaşamlarını sürdüren üçü kadın üçü erkek altı kişilik bir arkadaş grubunun yaşamlarını bizlere anlatmaktadır. Kimi zaman karşılaştıkları karmaşık ilişkiler ile aşkı ve eğlenceye izleyiciye aktarmayı başarmış bir dizidir.

5. Black Mirror
Bilim kurgu sevenlerin büyük bir hevesiyle izleyebileceği dizilerden bir tanesidir. İçinde geçen teknolojik olaylar ile beraber son derece farklı konuları içine alan bu dizi gelecekte yaşanması planlananlardan haber vermektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Neden Reklam Alıyoruz? İnternet Sitemizin Tek Gelir Kaynağı Reklamlardan Gelmektedir. Bu Sebeple İnternet Sitemizde Reklam Yayınlanmaktadır. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.