Dizi ve Film

En Popüler Beş Netflix Dizileri

Ülkemizde ve dünyada son trent ton arasında dizi izlenmelerini gösterebiliriz. Birbirinden farklı konulara sahip orijinal diziler kişileri ekrana bağlamayı başarmıştır. Netflix yayınladığı kaliteli diziler ile adından söz ettirmektedir.

Herkes farklı zevklere sahip olabilir. Netflix‘te her zevke uygun izlenebilecek bir dizi bulmak mümkündür. Netflix‘te yayınlanan insanların severek izlediği diziler arasında gösterilebilecek en popüler dizi derlemesi yapıldığında ilk beşe giren dizilerden şu şekilde sizlere bahsedebiliriz:

 1. Narcos
  Dizinin konusu tarihin en büyük uyuşturucu baronlarından olan Pablo Escobar‘ın hayatından esinlenerek yapılmıştır. Kolimbiya’nın güçlü uyuşturucu mafyalarını anlatan bu dizi son derece beğeni toplamayı başarmıştır.
  Ağustos 2015’te yayınlanmaya başlayan dizi Eylül 2017’de final yapmıştır ve üç sezon sürmüştür.
 2. La Casa de Papel
  Diziyi izlemeyenlerin bile adını bildiği bu dizisi İspanya’dan yola çıkarak dünyada oldukça geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Farklı karakterlere sahip bir grup soyguncunun hikayesini konu almaktadır.
  2017 yılında yayınlanmaya başlanan dizinin şu an üçüncü sezonu yayınlanmakta ve devam etmektedir.
 3. Breking Bad
  Ocak 2008 yılında yayınlanmaya başlayıp Eylül 2013 yılında final yapan, beş sezon devam eden bugünse en iyi dram dizisi konusunda zirvedeki yerini korumaktadır.
  Akciğer kanseri olan bir adamın üstün zekası ile ölmeden önce ailesini garantiye almak için yaptıklarını anlatmaktadır.
 4. Black Mirror
  2011 yılında ilk bölümü yayınlanan dizi beş sezon sürmüştür.
  Gerilim ve bilim kurgu sevenlerin beğenerek izleyecek diziler arasında gösterilmektedir.
 5. Sherlock
  Kitap uyarlaması olan bir dizidir. Temmuz 2010 yılında yayınlanmaya başlanan dizi dört sezon yayınlanmıştır. Hala final yaptığına dair bir bilgi yayınlanmadığı için devam edeceği söylenmektedir
  Sıra dışı dedektif konusu içeren aksiyon dolu bir dizidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı!

Neden Reklam Alıyoruz? İnternet Sitemizin Tek Gelir Kaynağı Reklamlardan Gelmektedir. Bu Sebeple İnternet Sitemizde Reklam Yayınlanmaktadır. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.